Zebraliśmy:

205.066 PLN

» Robocze spotkanie sztabu 24. Finału WOŚP.

W piątek 22 stycznia 2016 roku na roboczym spotkaniu organizatorzy działań związanych z 24.Finałem WOSP w Świnoujściu omówili uwagi, spostrzeżenia i przemyślenia związane z przebiegiem niezwykłego grania w naszym mieście. Ważne są uwagi na gorąco, bo przydadzą się przy przygotowywaniu kolejnego 25 finału czyli jubileuszowego.

W połowie lutego, zgodnie z tradycją zorganizujemy miejskie podsumowanie podając ostateczną kwotę zebraną dzięki gorącym sercom mieszkańców Świnoujścia. Pamiętajmy jednak, że my wciąż zbieramy nakrętki /pieniądze pozyskane z ich sprzedaży przeznaczone są na rehabilitację 2 chłopców - Antka i Piotrka/, oddajemy takż krew, niezbędny dar dla ratowania życia. Nasz finał WOŚP ma więc bardzo namacalny wymiar, bardzo serdecznie za to dziękujemy.

Wiele osób zagląda na stronę wosp.swinoujscie.pl /czyli tutaj/, ogromnie się z tego cieszymy i zachęcamy Państwa do obserwowania WOŚP'owych poczynań. Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z naszej wyjątkowo bogatej oferty na allegro.wosp.swinoujscie, i licytowali różne przedmioty /większość to osoby spoza Świnoujścia/ to, że tysiące Polaków zajrzało na świnoujskie allegro zawdzięczamy hotelom, które przekazały nam vouchery na weekendowe pobyty nie tylko w Świnoujściu, mamy nadzieję, że zagrają z nami ponownie, licząc, że w przyszłym roku dołączą inni. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przy organizacji finału, za pracę, za dary, za wsparcie, zaangażowanie, za pomoc w wykarmieniu, za ludzką życzliwość.

Koniec jest początkiem, więc już dzisiaj zapraszamy do wspólnego grania, 8 stycznia 2017 roku zagramy 25.FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - JUBILEUSZOWY !!!!!

Iwona Postulka szef sztabu

Robocze spotkanie sztabu 24. Finału WOŚP. Robocze spotkanie sztabu 24. Finału WOŚP. Robocze spotkanie sztabu 24. Finału WOŚP. Robocze spotkanie sztabu 24. Finału WOŚP.
Organizatorzy
WOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP Świnoujście
Wspierają nas
WOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP Świnoujście
Program

Wtorek, 17:00

Rozświetlamy WOŚP-owe serce
Plac Wolności

Środa, 16:00

Warszów dla WOŚP
Plac MDK Warszów

Piątek, 11:00 - 12:00

Biblioteka dzieciom
Miejska Biblioteka Publiczna

Sobota, 11:45 - 14:00

Sportowa sobota z WOŚP
Wejście do parku PARKRUN

Sobota, 17:00

Kram rzeczy dziwnych i spiżarnia babuni
hotel Hampton by Hilton

Sobota, 20:00 - 24:00

Koncert muzyczny
Pokój24 /nad pocztą główną/

Niedziela FINAŁ, 08:00 - 24:00

Sztab
Miejska Biblioteka Publiczna

Niedziela FINAŁ, 12:00 - 13:00

Wielkoorkiestrowa kąpiel w morzu
plaża przy bazie ratowników

Niedziela FINAŁ, 11:30 - 18:00

Koncerty
SALA TEATRALNA MDK

Niedziela FINAŁ, 12:00 - 17:30


SALA SPORTOWA MDK

Migawki z galerii
Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii