Zebraliśmy:

197232 PLN

» Robocze spotkanie sztabu 24. Finału WOŚP.

W piątek 22 stycznia 2016 roku na roboczym spotkaniu organizatorzy działań związanych z 24.Finałem WOSP w Świnoujściu omówili uwagi, spostrzeżenia i przemyślenia związane z przebiegiem niezwykłego grania w naszym mieście. Ważne są uwagi na gorąco, bo przydadzą się przy przygotowywaniu kolejnego 25 finału czyli jubileuszowego.

W połowie lutego, zgodnie z tradycją zorganizujemy miejskie podsumowanie podając ostateczną kwotę zebraną dzięki gorącym sercom mieszkańców Świnoujścia. Pamiętajmy jednak, że my wciąż zbieramy nakrętki /pieniądze pozyskane z ich sprzedaży przeznaczone są na rehabilitację 2 chłopców - Antka i Piotrka/, oddajemy takż krew, niezbędny dar dla ratowania życia. Nasz finał WOŚP ma więc bardzo namacalny wymiar, bardzo serdecznie za to dziękujemy.

Wiele osób zagląda na stronę wosp.swinoujscie.pl /czyli tutaj/, ogromnie się z tego cieszymy i zachęcamy Państwa do obserwowania WOŚP'owych poczynań. Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z naszej wyjątkowo bogatej oferty na allegro.wosp.swinoujscie, i licytowali różne przedmioty /większość to osoby spoza Świnoujścia/ to, że tysiące Polaków zajrzało na świnoujskie allegro zawdzięczamy hotelom, które przekazały nam vouchery na weekendowe pobyty nie tylko w Świnoujściu, mamy nadzieję, że zagrają z nami ponownie, licząc, że w przyszłym roku dołączą inni. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przy organizacji finału, za pracę, za dary, za wsparcie, zaangażowanie, za pomoc w wykarmieniu, za ludzką życzliwość.

Koniec jest początkiem, więc już dzisiaj zapraszamy do wspólnego grania, 8 stycznia 2017 roku zagramy 25.FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - JUBILEUSZOWY !!!!!

Iwona Postulka szef sztabu

Robocze spotkanie sztabu 24. Finału WOŚP. Robocze spotkanie sztabu 24. Finału WOŚP. Robocze spotkanie sztabu 24. Finału WOŚP. Robocze spotkanie sztabu 24. Finału WOŚP.
Organizatorzy
WOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP Świnoujście
Wspierają nas
WOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP Świnoujście
Program

02, 2-31 stycznia

Kropla krwi dla WOŚP
Świnoujski Oddział Terenowy RCKiK

07, 7-10 stycznia

Ile serca mamy tyle damy
Szpital Miejski dla WOŚP

Czwartek, 18:00

Spektakl - Tajemnice szafy - Narnia
Sala teatralna MDK

Piątek, 11:00 - 12:00

Biblioteka dzieciom
Miejska Biblioteka Publiczna

Piątek, 17:00

Festiwal Sztuk Walki
Hala sportowa OSiR

Sobota, 12:00 - 17:00

Zdjęcie z mega puszką
Galeria Handlowa CORSO

Sobota, 17:00

Kram rzeczy dziwnych i spiżarnia babuni
Hotel Hampton by Hilton

Niedziela FINAŁ, 08:00 - 24:00

Sztab
Miejska Biblioteka Publiczna

Niedziela FINAŁ, 10:30 - 14:00

Ostre strzelanie z broni palnej
Strzelnica kryta przy ul. Wyspiańskiego

Niedziela FINAŁ, 11:30 - 20:00

HAPPENING
PLAC MICKIEWICZA

Migawki z galerii
Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii