Zebraliśmy:

205.066 PLN

» Bruksela znowu gra
Bruksela znowu gra

WOŚP gra nawet w Brukseli !!!

Sztab w biurze Pomorza Zachodniego

 

Tu będą przychodzić wolontariusze z puszkami, tu będą liczone pieniądze, tu będzie punkt dowodzenia „Orkiestry". Regionalne Biuro Województwa Zachodniopomorskiego w Brukseli jest oficjalną siedzibą sztabu 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która 15 stycznia 2017 r. zagra również w instytucjach europejskich. Wydarzenie zostało objęte patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

  Polonia belgijska, pracownicy instytucji europejskich, pracownicy biur regionalnych, to oni stworzą brukselski sztab 25 Finał WOŚP. Gwiazdami występującymi na finale będą: Closterkeler oraz zespół CHEVY. Ten drugi to zespół z naszego Pomorza Zachodniego, którego lider był do niedawna wokalistą Chemii. Na licytacje trafią m.in.: piłka z autografem Kamila Grosickiego czy kubek i książka podpisana przez Aleksandra Dobę.

  Finały WOŚP w Brukseli nie były organizowane co roku, ale jeśli już się odbywały to udawało się zebrać kwoty na poziomie 40-45 tys. euro. W organizację angażują się m.in. polskie firmy działające w Brukseli i Belgii (usługi poligraficzne, żywność dla wolontariuszy, smycze, koszulki, pokrycie kosztów organizacji) a także belgijska poczta, która wydrukuje znaczki pocztowe z grafiką WOŚP do wysyłki na terenie Belgii oraz UE. Finał odbędzie się w siedzibie gminy Etterbeek (jedna z dzielnic Brukseli, na terenie której znajduje się większość instytucji europejskich).

  25 Finał WOŚP w Brukseli - 15 stycznia 2017 r.

13.00 – start

13.00 - 16.30 - część rodzinna, zabawy dla dzieci, sprzedaż ręcznie wykonanych pamiątek,

17.30 - 21.00 koncerty

(wszystkie wydarzenia będą przeplatane aukcjami)

Organizatorzy
WOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP Świnoujście
Wspierają nas
WOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP Świnoujście
Program

07, 7-13 stycznia

Ile serca mamy tyle damy
Szpital Miejski dla WOŚP

Niedziela, 10:00 - 15:00

Turniej siatkówki
Hala Sportowa OSiR

Poniedziałek, 14:00 - 17:00

Książka do serduszka
Filia MDK w Przytorze

Środa, 16:00

Warszów dla WOŚP
Plac MDK Warszów

Środa, 18:00

Spektakl 'Diabolina Maleficent'
sala teatralna MDK

Piątek, 17:00

Festiwal Sztuk Walki
Hala sportowa OSiR

Sobota, 11:45 - 14:00

Sportowa sobota z WOŚP
Wejście do parku PARKRUN

Niedziela FINAŁ, 08:00 - 24:00

Sztab
Miejska Biblioteka Publiczna

Niedziela FINAŁ, 12:00 - 13:00

Wielkoorkiestrowa kąpiel w morzu
plaża przy bazie ratowników

Niedziela FINAŁ, 20:00

„ŚWIATEŁKO DO NIEBA”
PLAC MICKIEWICZA

Migawki z galerii
Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii