Zebraliśmy:

197232 PLN

» Korowód Wolontariuszy i Światełko do Nieba :)

Przepraszamy, że dopiero teraz uzupełniamy relacje z wczoraj, ale na serio nie było kiedy... tyle sie na raz działo.

Jednym z ważniejszych przedsięwzięć wczorajszego wieczoru był barwny Korowód Wolontariuszy. Około godz. 19.00 na plac Wolności zaczęli się schodzić wolontariusze, członkowie sztabu, współorganizatorzy i mieszkańcy miasta. Na wszystkich czekał samochód z nagłośnieniem i DJ-em. Zabawa była przednia i przy dźwiękach Macareny i Kaczuch wszyscy pląsali dla rozgrzania się.

Kilkanaście minut po dziewiętnastej korowód ruszył w kierunku placu Mickiewicza a po drodze dołączali starsi i młodsi… a nawet całe rodziny. W radosnym nastroju, wyśpiewując głośno słowa piosenek „Ruda tańczy jak szalona” i oczywiście „Przez twe oczy zielone” tłumnie weszliśmy na plac Mickiewicza.

Im bliżej godziny dwudziestej, tym bardziej gęstniał tłum chcących uczestniczyć w Światełku do Nieba. Tuz przed 20.00 szefowa wyjechała na podnośniku wysoko ponad głowy widzów i przypomniała wszystkim o celu akcji, dziękując mieszkańcom miasta za wielkie i wrażliwe ser ducha. No później poszłooooo :) W górę leciały kolejne salwy fajerwerków a ze strony widzów słychać było kolejne: ooooohhhh, aaaaahhhhh, ooojjjjejjjj :)

Bez dwóch zdań był to wspaniały pokaz podsumowujący ćwierć wieku grania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. A przy okazji, na Youtube dostępne są nasze filmy z tego co się w ciągu dnia wydarzyło i poniżej podajemy linki:

- odprawa wolontariuszy: https://youtu.be/f5BszKtU730

- korowód i Światełko do Nieba: https://youtu.be/xZEW-p5l-VA

- bank i sztab liczą kasę: https://youtu.be/wCmEQqigQBA

- podsumowanie dnia i rekord: https://youtu.be/YrG6OfCNoq8

 

 

Korowód Wolontariuszy i Światełko do Nieba :) Korowód Wolontariuszy i Światełko do Nieba :) Korowód Wolontariuszy i Światełko do Nieba :) Korowód Wolontariuszy i Światełko do Nieba :) Korowód Wolontariuszy i Światełko do Nieba :) Korowód Wolontariuszy i Światełko do Nieba :) Korowód Wolontariuszy i Światełko do Nieba :) Korowód Wolontariuszy i Światełko do Nieba :) Korowód Wolontariuszy i Światełko do Nieba :) Korowód Wolontariuszy i Światełko do Nieba :)
Organizatorzy
WOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP Świnoujście
Wspierają nas
WOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP Świnoujście
Program

02, 2-31 stycznia

Kropla krwi dla WOŚP
Świnoujski Oddział Terenowy RCKiK

07, 7-10 stycznia

Ile serca mamy tyle damy
Szpital Miejski dla WOŚP

Wtorek, 17:00

Rozświetlamy WOŚP-owe serce
Plac Wolności

Czwartek, 18:00

Spektakl - Tajemnice szafy - Narnia
Sala teatralna MDK

Piątek, 11:00 - 12:00

Biblioteka dzieciom
Miejska Biblioteka Publiczna

Niedziela FINAŁ, 10:30 - 14:00

Ostre strzelanie z broni palnej
Strzelnica kryta przy ul. Wyspiańskiego

Niedziela FINAŁ, 11:30 - 18:00

Koncerty
SALA TEATRALNA MDK

Niedziela FINAŁ, 12:00 - 17:30


SALA SPORTOWA MDK

Niedziela FINAŁ, 19:30 - 19:55

Kolorowy korowód WOŚP z DJ-em do Placu Mickiewicza
PLAC WOLNOŚCI

Niedziela FINAŁ, 20:00

„ŚWIATEŁKO DO NIEBA”
PLAC MICKIEWICZA

Migawki z galerii
Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii