Zebraliśmy:

205.066 PLN

» UWAGA! MOŻLIWOŚĆ REJESTRACJI WOLONTARIUSZY ON-LINE!!!

Rejestracja Wolontariusza on-line krok po kroku :)

W tym finale stworzono wolontariuszom możliwość zarejestrowania się on-line. Co prawda i tak trzeba się będzie pojawić w sztabie w wyznaczone do rejestracji dni (22-24 listopada w godz. 16.30-18.00), ale dane i zdjęcie możecie wprowadzić sami. Poniżej krótki opis procedury.

Krok 1 ? w przeglądarce internetowej należy wpisać adres www.wosp.org.pl/final

Krok 2 ? kliknąć na fioletową zakładkę DLA WOLONTARIUSZY.

Krok 3 ? poniżej zdjęcia wolontariuszek widać temat: Jak się zarejestrować. W rekrutacji on-line widać aktywny link: wolontariusze.wosp.org.pl Kliknięcie w niego rozpoczyna procedurę rejestracji.

Krok 4 ? najpierw należy się zarejestrować, klikając w okienku NIE MAM JESZCZE KONTA na ZAREJESTRUJ SIĘ.

Krok 5 ? na tej stronie formularza są dwie opcje ? jeśli jesteś osobą pełnoletnią, to klikasz w okienku KONTO WOLONTARIUSZA na UTWÓRZ KONTO WOLONTARIUSZA lub jeśli rejestruje się osoba niepełnoletnia, to klikasz w okienku KONTO OPIEKUNA WOLONTARIUSZA na UTWÓRZ KONTO OPIEKUNA.

Krok 6 ? otworzy się kolejna strona formularza, dzięki której znajdziesz nasz sztab ? wystarczy w drugim od góry okienku wpisać kod pocztowy (72-600). Od razu poniżej pojawi się nasz sztab.

Krok 7 ? w prawym dolnym rogu planszy kliknij na przycisk ?Zapisz się do Sztabu?.

Krok 8 ? udało ci się wejść do formularza, w którym należy wpisać dane osobowe. Po ich wpisaniu należy zaznaczyć ?ptaszki? w okienkach dot. wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, na ewentualne utrwalenie twoich danych na poczet kolejnych finałów a jeśli chcesz dostawać od fundacji i jej partnerów jakieś wiadomości, to także ostatnie okienko. Możesz oczywiście dodać do formularza swoje zdjęcie, pamiętaj jednak, że musi ono spełniać wymagania fundacji co do rozmiaru, jakości i ujęcia (obok widać wzór).

Krok 9 ? sprawdź czy wpisałeś poprawnie swoje dane i skoryguj błędy. Jeśli wszystko jest OK. zakończ sesję klikając na widoczny na dole przycisk.

Uwaga! Otrzymasz na swoją skrzynkę maila z linkiem aktywującym konto. Żeby móc wchodzić na swoje konto, należy na przesłany link kliknąć powodując aktywację swojego konta. W załączonych plikach znajdziesz screeny z kolejnych faz rejestracji. Powodzenia :)

UWAGA! MOŻLIWOŚĆ REJESTRACJI WOLONTARIUSZY ON-LINE!!! UWAGA! MOŻLIWOŚĆ REJESTRACJI WOLONTARIUSZY ON-LINE!!! UWAGA! MOŻLIWOŚĆ REJESTRACJI WOLONTARIUSZY ON-LINE!!! UWAGA! MOŻLIWOŚĆ REJESTRACJI WOLONTARIUSZY ON-LINE!!! UWAGA! MOŻLIWOŚĆ REJESTRACJI WOLONTARIUSZY ON-LINE!!! UWAGA! MOŻLIWOŚĆ REJESTRACJI WOLONTARIUSZY ON-LINE!!! UWAGA! MOŻLIWOŚĆ REJESTRACJI WOLONTARIUSZY ON-LINE!!!
Organizatorzy
WOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP Świnoujście
Wspierają nas
WOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP Świnoujście
Program

02, 2-31 stycznia

Kropla krwi dla WOŚP
Świnoujski Oddział Terenowy RCKiK

Niedziela, 10:00 - 15:00

Turniej siatkówki
Hala Sportowa OSiR

Poniedziałek, 14:00 - 17:00

Książka do serduszka
Filia MDK w Przytorze

Wtorek, 17:00

Rozświetlamy WOŚP-owe serce
Plac Wolności

Sobota, 10:00 - 14:00

Jarmark Rękodzieła
Pasaż Rondo

Sobota, 20:00 - 24:00

Koncert muzyczny
Pokój24 /nad pocztą główną/

Niedziela FINAŁ, 09:00

Odprawa wolontariuszy
Hala sportowa OSiR

Niedziela FINAŁ, 11:30 - 20:00

HAPPENING
PLAC MICKIEWICZA

Niedziela FINAŁ, 11:30 - 18:00

Koncerty
SALA TEATRALNA MDK

Niedziela FINAŁ, 12:00 - 17:30


SALA SPORTOWA MDK

Migawki z galerii
Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii