Zebraliśmy:

197232 PLN

» Ruszyła rejestracja wolontariuszy :)

Wczoraj, w gościnnych progach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świnoujściu rozpoczęła się procedura rejestracji wolontariuszy 28 Finału WOŚP w naszym mieście. Zarejestrowało się blisko sto osób. Rejestracja w większości przypadków poszła sprawnie, zwłaszcza z tymi, których dane były już w bazie Fundacji. Nieco trudniej przebiega rejestracja osób, który będą kwestowały po raz pierwszy. Tu wszystko się wydłuża z uwagi na to, że Fundacja musi zaakceptować zdjęcie wolontariusza, a trwa to dość długo (zwykle dobę), bo rejestrują się wolontariusze ze wszystkich sztabów. Podbne problemy ze zdjęciami mieli niektórzy wolontariusze rejestrujący się on-line.

Wszystkim rejestrującym się on-line przypominamy, że zdjęcie musi być poprawnie wykonane - dobrze widoczna cała twarz - i dobrze wykadrowane, tak jak zdjęcie typu legitymacyjnego.

Dzisiaj kontynuujemy rejestrację w bibliotece w godzinach 17.00 - 18.45. Jeśli zostaną jeszcze wolne miejsca, to ostatnia szansa na zostanie wolontariuszem 28 Finału WOŚP będzie w sobotę w godzinach 10.00 - 12.00.

Zapraszamy :)

 

Ruszyła rejestracja wolontariuszy :) Ruszyła rejestracja wolontariuszy :) Ruszyła rejestracja wolontariuszy :) Ruszyła rejestracja wolontariuszy :)
Organizatorzy
WOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP Świnoujście
Wspierają nas
WOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP Świnoujście
Program

02, 2-31 stycznia

Kropla krwi dla WOŚP
Świnoujski Oddział Terenowy RCKiK

07, 7-10 stycznia

Ile serca mamy tyle damy
Szpital Miejski dla WOŚP

Sobota, 9:00

Turniej siatkówki o puchar WOŚP
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Witosa)

Wtorek, 17:00

Rozświetlamy WOŚP-owe serce
Plac Wolności

Piątek, 17:00

Festiwal Sztuk Walki
Hala sportowa OSiR

Sobota, 17:00

Kram rzeczy dziwnych i spiżarnia babuni
Hotel Hampton by Hilton

Sobota, 18:00

Turniej darts kiermaszem przeplatany
Pub ZACHÓD

Niedziela FINAŁ, 10:30 - 14:00

Ostre strzelanie z broni palnej
Strzelnica kryta przy ul. Wyspiańskiego

Niedziela FINAŁ, 12:00 - 17:30


SALA SPORTOWA MDK

Niedziela FINAŁ, 20:00

„ŚWIATEŁKO DO NIEBA”
PLAC MICKIEWICZA

Migawki z galerii
Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii