Zebraliśmy:

238723 PLN

» Miejskie podsumowanie 28 Finału :)

W dniu dzisiejszym kolejny raz w Miejskiej Bibliotece publicznej odbyło się podsumowanie dokonań Harcerskiego Sztabu WOŚP. 28 Finał odszedł już do historii, ale mieszkańcy miasta jak dotąd nie poznali jeszcze ostatecznego wyniku kwesty. Dziś w samo południe w sali konferencyjnej biblioteki spotkali się członkowie sztabu na czele z szefem czyli Mirkiem Nieśpelskim.

W spotkaniu udział wzięli współorganizatorzy, przyjaciele oraz władze miasta w osobach pana Prezydenta Janusza Żmurkiewicza i zastępcy prezydenta pana Pawła Sujki. W orkiestrową atmosferę wprowadził wszystkich szef sztabu, zaczynając od powitań i podania rekordowego w tym roku wyniku Fundacji WOŚP.

Po krótkim podsumowania tego co się wydarzyło u nas, szef zapraszał kolejno wybrane osoby do aktualizacji bankowego licznika, aż pan prezydent Żmurkiewicz jaki ostatni odsłonił na liczniku pierwszą z cyfr.

No i nasz wynik w tym momencie mógł iść w świat… w radosnych podskokach. Okazało się bowiem, że udało się nam zebrać 238.722,66 zł oraz pozyskać 93,6 litra krwi w ramach akcji krwiodawczej. Brawa i owacje, które się w tym momencie rozległy, były dla sztabu i szefa jak najbardziej zasłużone. Przed wszystkim należały się wolontariuszom i mieszkańcom miasta, którzy po raz kolejny pokazali swoje wielkie serca.

Po tym szef sztabu zaprosił zebranych do obejrzenia kilkunastominutowego filmu obrazującego to co działo się na przygotowanych imprezach – od Jarmarku Bożonarodzeniowego, przez Rozświetlenie Serca WOŚP, Aukcję Rzeczy Dziwnych, po akcję Kropla Krwi dla WOŚP i sam finał.

Słowa uznania padły z ust pana prezydenta, który jak powiedział, sam był zaskoczony taką mnogością imprez programowych, o wyniku końcowym nie wspominając. Podziękowania za tak sprawnie i efektywnie przeprowadzoną akcję złożył zaś na ręce szefa sztabu.

Po tym nastąpiło oficjalne podziękowanie naszego sztabu dla wszystkich współorganizatorów i instytucji wspierających. Towarzyszyła nam przy tym wspaniała i radosna atmosfera… jak zwykle przy naszych orkiestrowych spotkaniach.
T
o miejskie podsumowanie 28 Finału WOŚP, ostatecznie zakończyło działanie Harcerskiego Sztabu w Świnoujściu, który już zaczyna planować co za rok. A my, korzystając z okazji raz jeszcze dziękujemy władzom miasta, wolontariuszom, współorganizatorom i sponsorom, a nade wszystko wspaniałym mieszkańcom 44 Wysp.

Do zobaczenia w styczniu 2021 roku. Sie ma!

Miejskie podsumowanie 28 Finału :) Miejskie podsumowanie 28 Finału :) Miejskie podsumowanie 28 Finału :) Miejskie podsumowanie 28 Finału :) Miejskie podsumowanie 28 Finału :)
Organizatorzy
WOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP Świnoujście
Wspierają nas
WOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP Świnoujście
Program

Sobota, 9:00

Turniej siatkówki o puchar WOŚP
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Witosa)

Wtorek, 17:00

Rozświetlamy WOŚP-owe serce
Plac Wolności

Piątek, 11:00 - 12:00

Biblioteka dzieciom
Miejska Biblioteka Publiczna

Piątek, 17:00

Festiwal Sztuk Walki
Hala sportowa OSiR

Sobota, 11:00 - 14:00

Wielkie granie pod wodą
Pływalnia miejska

Sobota, 18:00

Turniej darts kiermaszem przeplatany
Pub ZACHÓD

Niedziela FINAŁ, 10:30 - 14:00

Ostre strzelanie z broni palnej
Strzelnica kryta przy ul. Wyspiańskiego

Niedziela FINAŁ, 11:30 - 20:00

HAPPENING
PLAC MICKIEWICZA

Niedziela FINAŁ, 12:00 - 17:30


SALA SPORTOWA MDK

Niedziela FINAŁ, 19:30 - 19:55

Kolorowy korowód WOŚP z DJ-em do Placu Mickiewicza
PLAC WOLNOŚCI

Migawki z galerii
Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii