Elouuu WOŚPowe człowieki :)

Jak wszyscy widzimy sytuacja wirusowa mocno się zagęszcza. Niestety po wprowadzeniu ostatnich obostrzeń praktycznie cały kraj jest jedną wielką czerwona strefą. Pomimo wprowadzanych obostrzeń lawinowo rośnie liczba osób zakażonych. Zdecydowanie odrzucamy czarnowidztwo, ale wydaje się, że powinniśmy rozumieć, iż 29 Finał raczej nie będzie wyglądał jak te dotychczasowe.


Może się okazać, że przez tego nieszczęsnego wirusa odpadnie nam cała część, którą planujemy realizować na scenie i w terenie. Mogą być ograniczenia, które utrudnią nawet kwestowanie. Musimy być na to przygotowani, bo jak wiemy liczy się każdy grosz... a z drugiej strony liczy się także bezpieczeństwo nas wszystkich.


Nasz sztab jest już zarejestrowany w Fundacji, ale rejestracja wolontariuszy jeszcze nie ruszyła. Jeśli rejestracja ruszy, to może okazać się, że nie będzie możliwości klasycznej rejestracji poprzez wizytę w bibliotece w wyznaczone dni. Wówczas będziecie musieli zrobić to on-line. Szczegóły dotyczące wolontariatu znajdziecie tu: https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy
/fot. corso24.pl/