Zebraliśmy:

178 479 PLN

» Skład Sztabu
Obsługa Sztabu i Wolontariuszy
Mirosław NIEŚPELSKI

Szef Sztabu

hm. Hanna ŻURAWSKA
Bożena GÓRSKA
Ewa GROTKOWSKA
Przemysław SZYMAŃSKI
Agnieszka KĘSIK
Anita BOCHEN
Tomasz MICHALAK
Tomasz KUZAN
Zespół Teleinformatyczny
Marek NIEWIAROWSKI
Kamil KWIATKOWSKI
Tomasz KARLIŃSKI
Daniel ZIĘTEK

Aukcje Allegro

Bartłomiej CIESIELSKI
Pomoc oraz współorganizatorzy imprez programowych
Andrzej BOROZNOW
Anna DZIUBA
Iwona DOMINIAK
Małgorzata DRACZYŃSKA
Maja PIÓRSKA
Małgorzta PATRO
DRUŻYNY HARCERSKIE

14 DH, 19DHSG "ZLOTKI", 20 ŚDSH, 40 WDH

Captcha
Organizatorzy
WOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP Świnoujście
Wspierają nas
WOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP ŚwinoujścieWOŚP Świnoujście
Program

03, 3-26 stycznia

Kropla krwi dla WOŚP
Świnoujski Oddział Terenowy RCKiK

Piątek, 17:00

Festiwal Sztuk Walki – Świnoujska Akademia Karate Kyokushin
Hala Sportowa OSiR

Niedziela, 13:00 - 14:00

Mecz piłki wodnej Urząd Miasta contra reszta świata – Świnoujska Akademia Karate Kyokushin
Pływalnia Miejska OSiR

Sobota, 10:00 - 14:00

Giełda militarno-kolekcjonerska
Pasaż Rondo

Sobota, 11:45 - 14:00

Sportowa sobota z WOŚP
Park Zdrojowy (wejście od ul. Kapitańskiej)

Niedziela FINAŁ, 08:00 - 24:00

Sztab
Miejska Biblioteka Publiczna

Niedziela FINAŁ, 10:00 - 16:00

Strzelanie ostrą amjnicją za wrzut do puszki - Stowarzyszenie Kaper
Strzelnica przy ul. Wyspiańskiego

Niedziela FINAŁ, 11:30 - 20:00

HAPPENING
PLAC MICKIEWICZA

Niedziela FINAŁ, 12:00 - 17:30


SALA SPORTOWA MDK

Niedziela FINAŁ, 10:00 - 18:45


PLAC WOLNOŚCI

Migawki z galerii
Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii Migawki z galerii